Knoflíček hand made 15mm

TOP 23 v kategorii Knoflíky

Knoflíček hand made 15mm

Doporučená nabídka Naše galanterie

Skladem • 1 varianta65 Kč99 % • 5 803 recenzíDalší informace

Produkt nemá žádné parametry.

super

• krásná ozdoba, použila jsem do kvítečka na čepičce pro Nedoklubko

pěkná ozdoba

• , zakoupeno v Naše galanterie

• Tento produkt doporučuji.

Produkt nemá žádné parametry.

super

• krásná ozdoba, použila jsem do kvítečka na čepičce pro Nedoklubko

pěkná ozdoba

• , zakoupeno v Naše galanterie

• Tento produkt doporučuji.
  • , zakoupeno v Naše galanterie

Používám na háčkováné hračky jako ozdobu.

• , zakoupeno v Naše galanterie

Jsou miloučké, hodně využívám na háčkované medvídky jako uchycení pleteného šálu. Označuje to na výrobku ruční práci a kvalitu. Líbí se mi přírodní materiály

• , zakoupeno v Naše galanterie

Krásný doplněk pro hračky a dekorace popř. čepice a jiné výrobky.

• , zakoupeno v Naše galanterie

• kvalitní, přesně to, co jsem očekávala
  • , zakoupeno v Naše galanterie

• Velmi hezké k dekoraci šitých výrobku